MotoGuru.pl

Brytyjczycy i ich zachowania seksualne – w samochodzie i wobec samochodu

Pamiętacie odcinek Top Geara, w którym prowadzący zbadali zawartość fotela używanego BMW? Było w nim wiele wydzielin ludzkiego ciała, w tym sperma. Teraz AutoTrader zbadał seksualne zachowania Brytyjczyków w samochodach oraz wobec nich.

Badanie dotyczyło kierowców z Wysp, którzy wypełnili ankietę przeprowadzoną przez AutoTradera – największej w Wielkiej Brytanii stronie z używanymi samochodami. Co z niej wynikło?

Otóż połowa (55%) brytyjskich kierowców przyznała się, że uprawiało seks w swoim samochodzie, z czego 61% stanowili mężczyźni. 1 na 10 osób z oburzeniem stwierdziła, że to nie „wasza sprawa”. Najbardziej „ruchliwi” lub też „ruchawi” (niepotrzebne skreślić) byli mieszkańcy Sunderland, spośród których 80% przyznało się do bzykania w aucie, natomiast najmniej – Cardiff. Odpowiedź „tak” zaznaczyło zaledwie 37% z nich.

Ale to nie koniec. Wygląda na to, że niektórzy Brytyjczycy bardziej niż ze swoimi partnerami, wolą romansować ze… swoim samochodem. 1 na 5 ankietowanych osób przyznaje się, że swoje auto kocha bardziej niż swojego partnera. W sumie nas to nie dziwi, bo samochód raczej na ciebie nie nakrzyczy, nie zdradzi cię z kolegą z pracy czy nie wyczyści konta bankowego. A jeśli to zrobi, to na pewno się o tym dowiesz.

Zagłębiając się w szczegóły: 64% Brytyjczyków przyznało, że kocha silnik swojego samochodu, a 23% bardziej wolałoby wydać pieniądze na swoje auto niż na partnera. W obliczu walentynek z pewnością nie jest to dobra wiadomość! 27% stwierdziło, że nadali swoim samochodom imiona, a 18% przyznało się, że prędzej zerwaliby ze swoim partnerem niż sprzedali ukochany pojazd.

Jak odpowiedzieli na pytanie dlaczego tak bardzo kochają swój samochód? 29% przyznała, że za jego rozmiar, 18%, że samochód pozwolił im się dowartościować, a 19% – że auto zabrało ich w miejsca, w których nigdy wcześniej nie byli. 35% Brytyjczyków przyznało się też do błędu w postaci sprzedania swojego samochodu.

A jakie jest 10 najbardziej seksownych samochodów według badania AutoTradera? Oto one (w kolejności od najbardziej seksownego):

Aston Martin DBS Superleggera

Jaguar F-Type

Aston Martin DB4

De Tomaso P72

Ferrari 812 Superfast

Bugatti Chiron

Ford Mustang 390 GT

Chevrolet Corvette

Mercedes S Coupe

Mercedes-Benz SL 300 Gullwing

P.S. Jakby któryś z Kolegów pytał o zdjęcie wyróżniające, to pochodzi z poniższego filmiku: