MotoGuru.pl

Juan Pablo Kubica i nie tylko – o krok dalej niż w reklamie Alfy Romeo

Internauci odkryli, że w ostatniej reklamie Alfy Romeo głowa Kubicy została umieszczona na torsie Antonio Giovinazziego – kierowcy teamu Alfa Romeo Racing Orlen w Formule 1. Poszliśmy o krok dalej i trochę pobawiliśmy się w photoshopie. Co z tego wyszło? Zobaczcie!

„Giovinazzo-Kubicę” zauważył pewien internauta interesujący się Formułą 1, który wywęszył, że coś tutaj nie pasuje i podzielił się tym na swoim Twitterze. O co chodzi? Dokładnie o billboardy Alfy Romeo, w których nasz kierowca – rezerwowy włosko-szwajcarskiego zespołu Formuły 1 – reklamuje 5-letnią gwarancję na samochody włoskiej marki.

Ocenę tego posunięcia i wywołanego przez nie zamieszania zostawiamy innym, natomiast teraz wcielamy się w rolę grafika agencji reklamowej, łącząc głowę naszego „rodzynka” z wizerunkami innych kierowców Formuły 1, wykorzystywanych na billboardach reklamowych.

W ten sposób stworzyliśmy: Jensona Kubicę, Lewisa Kubicę, Juana Pablo Kubicę, Nico Kubicę oraz Sebastiana Kubicę. Zresztą zobaczcie poniżej. Od razu jednak zaznaczamy, że nie jesteśmy mistrzami photoshopa.

Jenson Kubica (TAG Heuer)Lewis Kubica (Vodafone)
Juan Pablo Kubica (TAG Heuer)Nico Kubica (Heineken)Sebastian Kubica (Shell)