MotoGuru.pl

Na nowe czasy – przyczepa Airstream Flying Cloud

Wolność w czasach pandemii. Airstream – producent charakterystycznych aluminiowych przyczep – właśnie zaprezentował swoją wizję przenośnego biura. Oto Airstream Flying Cloud 30FB Office, którego raczej nie kupisz, ale z pewnością nieraz o nim pomarzysz!

Pandemia COVID-19 jest przekleństwem, które zmieniło współczesność. To dzięki niej dokładnie poznaliśmy takie pojęcia, jak kwarantanna domowa, dystans społeczny czy godziny dla seniorów. Staliśmy się ekspertami od dezinfekcji rąk, noszenia maseczek, wyborów korespondencyjnych, a w początkowej fazie zarazy – od gromadzenia papieru toaletowego, makaronu czy gotówki. W końcu zaczęliśmy pracować z dala od zgiełku biur i korporacyjnego reżimu, co otworzyło przed nami nowe możliwości.

Przyczepa oferuje miejsce dla 6 osób.

Choć większość z nas ma biura w domu, z pewnością marzycie o chwilowej zmianie miejsca i wyrwaniu się z codziennej rutyny, co niestety nie zawsze jest możliwe. Różne fazy pandemii niosą bowiem ze sobą zmieniające się obostrzenia, powodujące choćby zamykanie hoteli, kwater i pensjonatów. Ale jest na to sposób – jeśli chcecie zmienić widok za oknem, mieć możliwość pracy, a później relaksu nad morzem, jeziorem, w górach czy innym urokliwym miejscu, przygotujcie 107 500 dolarów (jakieś 402 000 zł) i wybierzcie przyczepę nowe czasy w postaci Airstream Flying Cloud 30FB Office.

Dlaczego akurat tę przyczepę? Otóż stworzenie jej podpowiedzieli sami klienci, którzy po wybuchu pandemii, zaopatrzeni w laptopy oraz internet bezprzewodowy, opuścili domy i udali się w zaciszne miejsca. Przyczepa bazuje na modelu Flying Cloud 30FB Corner Bunk i powstała przez usunięcie części sypialnej oraz wstawienie w niej m.in. szafki, biurka, a także krzesła, które idealnie pasuje do jego zagłębienia, co ułatwia transport (można je zabezpieczyć specjalnym paskiem) oraz przechowywanie.

Ależ byś tu pracował, prawda?

Trzy okna z zasłonami zapewniają niemal panoramiczny widok z przestrzeni biurowej. Są też wejścia USB rozmieszczone w biurku, wysuwane gniazdo AC, zasilane przez falownik o mocy 1000 W oraz dostęp do telewizji satelitarnej i wejścia HDMI. Kolejna ciekawostka to szafki podsufitowe, których powierzchnia sprawdzi się jako suchościeralna tablica do pisania notatek. Możecie też zamówić sobie udogodnienia kryjące się pod nazwami Airstream Power Plus czy pakiet Solar, zapewniające optymalne utrzymanie zasilania, a więc dłuższą pracę dla waszej ukochanej korporacji.

Flying Cloud 30FB Office oferuje przestrzeń aż dla 6 osób. Kiedy nie pracujesz możesz cieszyć się z takich udogodnień jak aneks kuchenny, jadalnia czy łazienka wyposażona w prysznic. Przyczepa jest też zaopatrzona w łóżko typu queen size oraz ogrzewana.

Dostawy rozpoczną się w najbliższych tygodniach.